غیر فعال کردن درخواست اطلاعات FTP وردپرس

بعد از نصب وردپرس برای انجام و نصب برخی کار ها به مشکل خوردم که در طول کار وردپرس ftp  رو درخواست میکرد….با چستجو به مقاله سایت بیگ تم برخوردم و مشکلم خیلی آسون حل شد….

 

مقاله سایت بیگ تم رو در زیر برایتون عینا کپی میکنم…

 

در خدمتتون هستم با آموزش غیر فعال کردن درخواست اطلاعات FTP وردپرس , شاید سایت شما هم به این صورت باشد که هر کاری در قسمت مدیریت وردپرس انجام میدید از شما اطلاعات FTP می خواد و هر بار مجبور میشید این نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید اگر از این حالت خسته شده اید با ما همرا باشید تا با یه کد ساده برای همیشه این قسمت رو ز مدیریت وردپرس حذف کنید.

گاهی وقت هم هر چند اطلاعات اف تی پی رو درست وارد می کنیم اما قبول نمیکنه من این مورد رو دیدم , اگر این بخش در قسمت مدیریت وردپرس وجود داشته باشه و در صورت اعمال هر تغییری از شما اطلاعات FTP رو بخواد هیچ مشکلی پیش نمیاره و فقط باعث کنی کار میشه و خسته کننده هست.

غیر فعال کردن درخواست اطلاعات FTP وردپرس

برای این کار ابتدا وارد هاست بشید و به مسیر فایل های وردپرس برید ( جایی که وردپرس رو اپلود کردید ) در اینجا باید دنبال فالی به نام wp-config.php بگردید بعد از این که فایل رو پیدا کردید اون رو در حالت ویرایش باز کنید و قطعه کد زیر رو به انتهای کدهای آن اضافه کنید و فایل رو ذخیره کنید.

۱
۲
add_filter('filesystem_method', create_function('$a', 'return "direct";' ));
define( 'FS_CHMOD_DIR', 0751 );

کار بعدی که باید بکنید, این قسمت کمی مشکله به قمست مدیریت وردپرس برید و یه تغییری اعمال کنید تغییری که قبلا با انجام اون اطلاعات FTP رو از شما می خواست و انجام بدید میبینید که دیگه خبری از FTP نیست اینم مرحله مشکلش بود. خسته نباشید.

بهترین ها رو براتون آرزومندم …

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *