آروی دیزاین افتتاح شد!

 

 

با سلام خدمت شما دوست و بازدید کننده عزیز سایت آروی دیزاین.

آروی دیزاین

من علی خلیل نژاد هستم مدیر و موسس گروه آروی دیزاین و مفتخرم که امروز با شما و در کنار شما خواهم بود.

گروه آروی دیزاین از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه طراحی گرافیکی و توسعه وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه سیستم های مدیریت محتوی , و گرافیک اغاز نمود. وبسایت آروی با هدف ایجاد فروشگاهی برای همه طراحان ایران برای فروش آثار خود در کنار دانلود و آموزش رایگان در آذر ماه ۱۳۹۸ رونمایی شد.

ما تمام سعی خود را بر این داریم تا با آپدیت روزانه و منظم مطالب آموزشی و بروز نگه داری امکانات سایت بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه دهیم.

در ابتدای کار که در حال راه اندازی سایت آروی دیزاین و تکمیل آرشیو وبسایت هستیم امکان درج محصولات ایرانی برایمان مقدور نخواهد بود و یا شاید تعداد این فایل ها به نسبت سایر فایل ها بسیار کم باشد ، لذا از شما صمیمانه تقاضای شکیبایی داریم تا آرشیو سایت کامل شده و این گروه تمرکز خود را بر روی طراحی های ایرانی متمرکز نماید.

همچنین شما دوستان اگر تمایل به فروش محصولات خود در آروی هستید بخش آموزش های سایت را مشاهده نموده و فرم درخواست فروشندگی را برای ما ارسال کنید.

همکاران ما در اسرع وقت برای همکاری با شما هنرمندان عزیز تماس خواهند گرفت.

در پایان از شما صمیمانه تقاضا داریم تا با نظرات و انتقادات و پیشنهادت خود ، ما را در مسیر درست هدایت کرده و گروه آروی دیزاین را در ارائه هر چه بهتر و دقیق تر خدمات یاری نمایید.

 

از اینکه در کنار ما هستید بی نهایت خرسندیم.برایتان بهترین ها را آرزو داریم.

آواتار
8

گروه آروی دیزاین از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی گرافیکی و توسعه وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه سیستم های مدیریت محتوی , و گرافیک اغاز نمود. وبسایت آروی با هدف ایجاد فروشگاهی برای همه طراحان ایران برای فروش آثار خود در کنار دانلود و آموزش رایگان در آذر ماه 1398 رونمایی شد.

ارسال دیدگاه
توسط
تومان