تماس با ما

گروه آروی دیزاین از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی گرافیکی و توسعه وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه سیستم های مدیریت محتوی , و گرافیک اغاز نمود. وبسایت آروی با هدف ایجاد فروشگاهی برای همه طراحان ایران برای فروش آثار خود در کنار دانلود و آموزش رایگان در آذر ماه 1398 رونمایی شد.

  • منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو ، شهرک ولیعصر ، بلوار جانبازان ، روبروی مصلی امام خمینی (ره)
  • support@aroy.ir
  • 044-342-53341
  • ساعت کاری 9 الی 17
پرتال فروشگاهی طراحان آروی

آروی دیزاین

گروه آروی دیزاین از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه طراحی گرافیکی و توسعه وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه سیستم های مدیریت محتوی , و گرافیک اغاز نمود. وبسایت آروی با هدف ایجاد فروشگاهی برای همه طراحان ایران برای فروش آثار خود در کنار دانلود و آموزش رایگان در آذر ماه ۱۳۹۸ رونمایی شد.

 

گروه آروی دیزاین در زمینه طراحی گرافیک چاپ ، فعالیت داشته و دارد که نمونه کارهای لوگو و گرافیکی این شرکت بزودی در سایت بارگذاری خواهند شد ، همچنین این گروه تا کنون چندین قالب منتشر کرده است که میتوانید در سایت نمونه هایی از انها را مشاهده فرمایید.

شما کاربران عزیز میتوانید برای طراحی های اختصاصی خود با متخصصان آروی دیزاین تماس بگیرید ، ما شما را با متخصصان خود در زمینه های گرافیک و برنامه نویسی آشنا خواهیم کرد و به شما این اطمینان را میدهیم حتی از مشاوره با متخصصان ما لذت خواهید برد!!

پس برای انجام امورات گرافیکی و طراحی قالب و افزونه های خود با ما در ارتباط باشید.

توسط
تومان