یک روش جالب برای پرش بین برنامه های در حال اجرا در سامسونگ

آموزش استفاده از گوشی سامسونگ

یک روش جالب برای پرش بین برنامه های در حال اجرا در سامسونگ وجود دارد.

با سلام خدمت شما بازدید کنندکان عزیز سایت آروی دیزاین ، من خودم شخصا رابط کاربری گوشی های سامسونگ رو خیلی دوست دارم چون در آن توجه زیادی به راحتی و سرعت عمل کاربر شده است.

امروز با یک آموزش ساده اما پر کاربرد در خدمت شما هستیم ، در این آموزش قصد داریم تا به شما نحوه حرکت بسیار سریع در بین اپلکیشن های در حال اجرا در گوشی های سامسونگ رو آموزش بدیم.

 

آموزش استفاده از گوشی سامسونگ

 

با حرکت دادن انگشت خود از روی دکمه وسط نوار پیمایش ( دایره تو خالی) و حرکت آن به راست و چپ سریعا برنامه در حال اجرا خود را تغییر دهید و نیاز ندارید تا با انتخاب دکمه سمت چت تصویر که به صورت سه خط موازی نمایش داده میشود برنامه های در حال اجرا را ببینید.

پس به راحتی با شروع حرکت لمس از روی دکمه وسط نوار پیمایش به طرفین میتوانید بین برنامه های در حال اجرا پرش کنید.

همانطور که میدانید در گوشی های سامسونگ میتوانید نوار پیمایش را حذف نمایید و یا آنرا مخفی کنید ، اگر حتی نوار پیمایش گوشی خود را مخفی کرده باشید نگران نباشید کافی است همین اصول را در محل خطوط راهنمای دکمه های مخفی شده نوار پیمایش گوشی خود انجام دهید ، اما اگر نوار پیمایش را به کلی مخفی کرده باشید دیگر نمیتوانید از این ترند استفاده نمایید.

اگر قصد تغییر ظاهر نوار پیمایش گوشی خود را دارید میتوانید با پایین کشیدن ناحیه نوتیفکشن ها این نوار را مخفی و نمایان نمایید.

برای انجام تنظیمات بیشتر میتوانید به مسیر زیر بروید.

settings>display>navigation bar

 

امیدوارم این آموزش برای شما کاربران عزیز جذاب و مفید بوده باشد.

آواتار
8

گروه آروی دیزاین از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی گرافیکی و توسعه وب با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه سیستم های مدیریت محتوی , و گرافیک اغاز نمود. وبسایت آروی با هدف ایجاد فروشگاهی برای همه طراحان ایران برای فروش آثار خود در کنار دانلود و آموزش رایگان در آذر ماه 1398 رونمایی شد.

ارسال دیدگاه
توسط
تومان
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است